Druga Edycja pucharu klanu <*SBB*>

Forum League <*SBB*>

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-03-20 00:40:36

^[AOD]^DEATH

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 68
Punktów :   

Gracze w 2 klanach.

Moja propozycja jest do graczy którzy grają w 2 klanach o tej samej mocy[czyli 150].Tak jak to mam miejsce w 2 lidze.Wedlug mnie to jest bez sensu.Już znamy takie próby na przykladzie klanu np.*AB*.Tak wiec prosze o głębsze przemyślenie tego tematu.

Offline

 

#2 2010-03-20 22:31:31

mlody1987^

Administrator

2155508
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 211
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

Tak jest ustalone :)Jesli chodzi o goscia BLADE jest liderem klanu D88 a klan SSC jest jego drugim klanem...Ustaliłem przed ligą ze Blade nie moze grac w klanie SSC - zauwazylem ostatnio ze gracz MoD tez gra w dwóch klanach - SDC Conan:) Takze  nie wiem jak na to patrzec ale akurat z tym robi sie zenada - zaraz gracze beda mieli po 15 klanów na tej samej mocy...Wypowiedcie sie na ten temat co robimy z tym fantem bo ja po prostu pomysłow nie mam:/

Offline

 

#3 2010-03-20 22:51:39

Grzechotnik

Generał

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 138
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

no nie da rady w 2 klanach naraz grac... co wy na to ze pojde sobie np. do 5 klanow i bede sobie gral.. a jak gram w <DK> w pierwszej kolejce i nabilem 100 fragow i gram jeszcze w SSC tez w pierwszej kolejce i nabijam 100 fragow to razem mam miec 200?? zal jak chu. ale jak gra w 2 klanach i tylko jeden z tych klanow bierze udzial w rozgrywkach SBB to jest ok.

Offline

 

#4 2010-03-20 23:04:38

Antoś

Plutonowy

Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 20
Punktów :   -1 

Re: Gracze w 2 klanach.

Wogle grac w dwóch klanach nawet jeżeli one nie występują w żadnej lidze to jest bez sens, a co dopiero jak grają. Moim zdaniem nie powinno sie tak robic bo jest to nie uczciwe wobec innych zawodników.

A co do klanu *AB* to sie death nie wypowiadaj bo gadasz tu jakieś smuty.

Offline

 

#5 2010-03-21 09:31:03

Grzechotnik

Generał

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 138
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

to forum jest tylko do omawiania problemow w lidze SBB a nie wy tu cala lige 1 i 2 wymieniacie bo to trzeba zalatwic z administracja 1 ligi

Offline

 

#6 2010-03-21 10:29:08

mlody1987^

Administrator

2155508
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 211
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

Tak dokładnie - ale panowie przejdzie do rzeczy...

Offline

 

#7 2010-03-21 11:37:23

Metabo

Plutonowy

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

Powiem tak "jak gram to gram tylko w jednym klanie i na jednej mocy" zgodze sie z Grzechotniczkiem.
Gramy klanówke z jednym klanem i ixińskim klanowiczem zaraz potem z innym klanem i znów z tym samym ixińskim,wychodzą z tego potem niesmaczne problemy i po co nam to? .Jestem przeciw takiemu graniu.
Tylko co zrobić jak gracz gra na innym nicku,nie wiadomo skąd pojawia sie i znika hmm a fragi lecą...........

Ostatnio edytowany przez Metabo (2010-03-21 11:38:26)

Offline

 

#8 2010-03-21 11:56:23

mlody1987^

Administrator

2155508
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 211
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

Wiesz sytuacja jest jasna - bo skoro gracz jest zgłoszony to nie ma tematu - chodzi mi o te smieszne wypozyczenia...czyli - w klanie D88 mial grac Jin ktory jest z Hk idac tym tropem Blade rowniez gra w D88 i SSC  - tak samo MOD Mafiozo który zwiedził chyba juz kazdy klan (poza  moim) gra teraz tez w SDC...no i co my mozemy? Praktycznie nic poza krytykowaniem i glupim gadaniem ze ten w dwoch klanach a ten w czterech Tak juz jest w tej społecznosci ze kazdy kreci lody na swoją strone - a ja staram sie jak mogę by wykryc takich cwaniaczków - przypadek MoDu ktory wzial sobie gracza troszek lepszego niz ten pierwotny BZYK...Ludzie nie są głupi nie są slepi wystarzy tylko chciec nie kombinowac i dobrze sie bawic a liga bedzie naprawde fajna i czysta...Takie jest moje skromne zdanie:)achaaa i pozdro dla Grzechotnika który napisał mądre słowa

Offline

 

#9 2010-03-21 13:42:37

Grzechotnik

Generał

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 138
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

hehe dzieki:* ja tak wstepnie tylko powiem ze ja jestem za 3 edycja ligi SBB tylko chce dobierac klany madrze a nie takie co goscia wyrzucaja z klanu bo ma dopalacze i on tworzy swoj klan w ktorym kazdy cos ma.. dam taki maly przyklad gdzie to DK gralo z panami GTS, ping waha sie pomiedzy zlotym a bardzo dodrym (jedna kreska utracona) a tu na serwie niespodzianka 1)my sie odradzamy a oni za nami 2) biegali ze nikogo nie bylo widac 3)przy podnoszeniu minki mogli strzelac 4) apteczek to mieli tyle ze mi by to starczylo do koncz kariery w SE... troszke trzeba zmienic regulamin i zrobic prawdziwa lige a nie burdel

Offline

 

#10 2010-03-21 16:36:34

Metabo

Plutonowy

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

Hehe wiem wiem młody że jasna,nie oto mi chodziło. Zamknołem ten temat już w innym,i nie wracam do tego.Może nie za jasno sie wyraziłem ale myśle że wiekszośc zrozumiało,czasami pomieszam myśli,ale  sedno było jedno---Nie ma grania jak sie chce i gdzie sie chce--- to jest moje zdanie i napewno trzeba coś z tym zrobić.
A co do tych co grają na wspomagaczach eh żałośni ,oszukują siebie i wkur.... innych, bo nic wiecej nie osiągają.Gdzieś wyczytałem że UAC da sie ominać i skoro takie słowa padły już na forach to napewno jest prawda.Czekam tylko na program który naprawde coś zdziała i weliminuje oszustwa z SE. Ciekawe jak liczne wtedy będą udziały klanów w ligach?

Offline

 

#11 2010-03-21 23:43:40

mlody1987^

Administrator

2155508
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 211
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

Grzechotnik nie zgodze sie ze to jest jakis burdel...bo nie jest!Jesli twierdzisz inaczej to wiesz nic na siłe itd...Staram sie angazuje jak moge pomagam klanom nowym rozstrzygam problemy nie po to by ktos tak nisko to oceniał?Przychodze tu bawic sie itd niektorzy traktuja to zbyt powaznie - wiadomo wygrywac chce kazdy tylko kwetsia w tym czy czysto...acha i na zarzut ze dobierane klany sa nie teges to wiesz - idac tym tropem to w kazdym klanie znajdziesz goscia podejrzanego , nie chce Ci przypominac o Pewnym graczu waszego klanu z niezła przeszłoscia - takze do wszytskich mozna sie przyczepic:/ Jest dla mnie dziwne ze ludzie nie mowi tego o sniperlidze?tam kazdy sie kotłuje jak leci kazdy jedzie po sobie jak po szmatach...zalosne zachowanie graczy ale niektorym to odpowiada bo sie cos dzieje...Dla mnie sniperliga jest zalosna i powiem tak zaluje ze wraz z moim klanem podjelismy decyzje o zgłoszeniu do niej - to bagno ktore bedzie jeszcze wieksze - ale zycze powodzenia.Tu kazdy ma szanse pograc nie tylko masterzy i nie raz bylo tak ze teoretycznie klan skazany na porazke urywał pkt silniejszemu klanowi:)Takze nie ma co gdybac jesli sie chce zeby to wygladalo lepiej potrzebne wskazówki a moze i pomoc wasza:)

Offline

 

#12 2010-03-22 00:40:38

^[AOD]^DEATH

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

Jak dla mnie to nigdy nie bedzie sie dobrze grało.Bo zawsze sie znajdzie jakiś jeb.... fraj..... co zrobi moda który będzie omijał corazto lepsze zabezpieczenia.To było jest i będzie.Tylko nie rozumie tych ludzi co tego używają.I to nie ci najmlodsi ale i te stare konie sobie wspomagacze daja.I po co??Po to by pokazać jacy są dobrzy i jak to umieją grać.A w rzeczywistości to mój dziadek co ma 80 lat by ich ograł.Taka prawda.Powstawają klany które nie chca sie dobrze bawić,bo wkońcu o to w tym wszystkim chodzi,tylko udowodnić innym jak to umieją grać i nabijać fragów w nieczystej grze[puls,apteczki,gra bez barykad]można wymieniać tego dużo więcej.A co chwila powstają jakieś nowe gówna.

Offline

 

#13 2010-03-22 01:13:08

blade

Plutonowy

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 28
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

wtrace sie a co kogos obchodzi w ilu gram w klanach moge grac 20 i nie macie nic do tego tak gram w D88 i w SSC i co , SSC jest zapisane do tej ligi i zagral jako SSC Blade jakis spar nie tylko jako *D88*BlaDe wiec nie widze problemu , a co do JIN'a do doszedl donas na czas ligi sam sie spytal , nie bede sie wam tlumaczyl to co ze gra w Hk ale HK nie bierze  udzialu w lidze SBB do jin moze sobie grac to moje zdanie nara

Offline

 

#14 2010-03-22 10:48:12

mlody1987^

Administrator

2155508
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 211
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

Nie nie Blade rozmawialem z paroma osobami z twojego klanu na temat Jina - nic do niego nie mam ale to jest jawne wypozyczenia a regulamin jasno tego zabrania:)takze Jina jakis czas temu wykreslilem:)Co do postu Anakondy zgodze sie ze to wlasnie Ci starsi panowie grają na tych gównach sami sie oszukują:)Moze tak juz musi byc ze madrzejszy musi ustapic temu bardziej hmmmn powiem otwarcie "zjebanemu" ???

Offline

 

#15 2010-03-22 11:17:16

Grzechotnik

Generał

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 138
Punktów :   

Re: Gracze w 2 klanach.

mlody co do tego burdelu to jest rozmowa na ts-ie miedzy nami, bo nie bede obrazal innych klanow:/ a ty blade zastanow sie co piszesz bo to jest k... chore jak by klan DK wypozyczyl np. Vasira, karpika, chudego i Jaguara na okres ligi SBB.. chcesz tak grac??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl