Druga Edycja pucharu klanu <*SBB*>

Forum League <*SBB*>


#1 2010-04-03 00:15:27

BabaYaga

Szeregowy

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 5
Punktów :   

AOD GARNEK

Proszę o karę  zawieszenia(lub inną) dla gracza z klanu  [AOD].  Tym graczem jest [AOD] Garnek. W czasie trwania meczu  ten gość zmienił sobie drużynę  twierdząc potem  że sie zablokował.Nie wiem czy ewentualna blokada może być powodem do zmiany drużyny(wg. mnie nie). Sa inne sposoby na uwolnienie sie w takiej sytuacji...Zaznaczan że serwer był postawiony przez jakiegos gracza z tego klanu .wydaje mi sie że ten gośc był już dobrze,postrzelany" i zmienił drużyne żeby nie tracić punktu-ale to moje zdanie.  Nie mam zastrzeżeń do gry innych zawodników z klanu [AOD] ,a oni fochy do nas niech opiszą w innym poście(jednego z nas wywaliło a panowie twierdzą ża specjalnie wyszedł-znowu serwer  postawiony przez  [AOD]....HMMMM...)     Proszę o ocenę zachowania tego gracza,do wyniku meczu  nie mamy zastrzeżeń.

<LG>BabaYaga   Vcl

Offline

 

#2 2010-04-03 10:45:12

Noemi

Kapral

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 16
Punktów :   

Re: AOD GARNEK

Baba z tego co wiem nie masz Vcl poza tym nie bylem drasniety bo dopiero co z respa wyszedlem i akorat zdarzylem Cie zabic.... a co mialem dac stracic pkt... ? i do Twojego zachowanie tez mam zastrzezenia bo jak kogos zabije nie pisze odrazu "lezec" tak jak ty to robisz.... udalo Ci sie raz mnie zabic i podniecony... a ja moge kare poniesc... jesli uwazacie ze tak nie powiino byc... nie wiedzialem... a skad mam wiedziec ze Jerrego wywalilo a nie wyszedl sam..?? masz jakis dowod? ja sie przyznaje. A Mlody i reszta podejma decyzje ^^ aha i za takie sprawy odpowiedzialny jest CL albo VCL z tego co wiem jestes zwyklym graczem klanu... [ na tsie nie jest wpisany jako VCL ] ... i sie nie czepiaj a jak chcecie mozemy mecz powtorzyc... i postaram sie grac na 100%...

Offline

 

#3 2010-04-03 12:13:35

BabaYaga

Szeregowy

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: AOD GARNEK

MASZ PECHA BO JESTEM VCL OD POCZTKU TYGODNIA-TYLKO NIE WPISAŁEM NA TS-A (MÓJ BŁĄD).CO DO CIEBIE TO NIE MIAŁEM UWAG DO TWOJEJ GRY TYLKO DO TWOJEGO PRZEJŚCIA NA NASZA STRONĘ  (CHYBA ZROZUMIAŁE)  I CHCIAŁEM ŻEBY INNI TO OCENILI...
A TEN TWÓJ domel   ZACZĄŁ SIĘ PODNIECAĆ (UŚMIAŁEM SIE PO SAME JAJA) I CZEPIAĆ, A TO JERREGO ,A TO ŻE SERWER BYŁ RAZ WASZ A RAZ NASZ(????   TU NIE WIDZĘ PROBLEMU).   JERREGO WYWALIŁO Z WASZEGO SERWERA ..!!!  A NIE Z NASZEGO..!!!   CIECSZĘ SIĘ ŻE SIE PRZYZNAJESZ ,A OCENĘ POZOSTAWMY INNYM.....

Offline

 

#4 2010-04-03 14:11:20

^[AOD]^DEATH

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: AOD GARNEK

Po 1 jakby poptrzec na regulamin to nigdzie nie pisze na taki temat nic.Wiec wnosze o poprawke do regulaminu na ten wlasnie temat!!

Offline

 

#5 2010-04-03 14:37:59

BabaYaga

Szeregowy

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: AOD GARNEK

Nie lubię Cię ,ale tu się zgadzam.Proszę o uściślenie regulaminu tak, żeby przewidywał takie sytuacje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl