Druga Edycja pucharu klanu <*SBB*>

Forum League <*SBB*>


#1 2010-04-03 09:26:40

^[AOD]^DEATH

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 68
Punktów :   

<LG>

Prosze o ukaranie gracza <LG>JERRY za umyślne wychodzenie z serwera podczas rozgrywki.Panowie z <LG> twierdza ze go wywaliło z serwera.Ja twierdze,że było inaczaj.Gracza którego wywala z serwa stoi w miejscu i nie moze sie ruszyć.A nie strzela do przeciwnika a następnie znika z mapy.Po 2 ukaranie calego klanu <LG> za opuznianie rozegrania meczu.Mecz byl ustalony z liderem klanu ze max bedziemy grali o 20-stej.Kiedy gracze <LG>weszli na serwer bylo ich tylko 3.Gralismy 15 min dopytujac sie gdzie maja 4.Nie bylo odzewu.Dopiero musial 1 gracz ^[AOD]^ wejsc na kanal TS-a i laskawie dostal odpowiedz ze przyjdzie oczekiwany 4 gracz.Poprostu coponiektorzy gracze klanu <LG>nie potrafa przegrywac i zawsze beda szukac dziury w calym.A takie zmienianie sobie VCL jak co zrobil gracz BabaYga to jest smieszne.Bo dowiedzial ze posta nie bedzie mogl napisac to napisal sobie ze jest Vice.A od poczatku istnienia klanu <LG> nawet nie byl odpowiedzialnym czlowiekiem z ktorym przez nieobecnosc CL i VCL mozna bylo cos zalatwic.Bardzo mnie ciekawi czy za tydzien nagle VCL klanu <LG> nie zniknie tak jak ich gracz z serwera.Pozdro dla niektorych normalnych ludzi klanu<LG>

Ostatnio edytowany przez ^[AOD]^DEATH (2010-04-03 09:29:00)

Offline

 

#2 2010-04-03 10:46:53

Noemi

Kapral

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 16
Punktów :   

Re: <LG>

Popieram Anakonde....

Offline

 

#3 2010-04-03 11:56:49

BabaYaga

Szeregowy

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: <LG>

Mój drogi chłopcze....vcl  jestem od początku tygodnia ,tylko nie zostało to wpisane do ts-a.Jak widzę pisanie w naszym języku nie jest Twoją najmocniejszą stroną,więc mam propozycję-nie pisz nic więcej, bo sobie wstyd robisz.Wróć do szkoły (jeśli kiedyś tam byłeś ???) i zwróć uwagę na ortografię,że o poprawności językowej nie wspomnę.   Miałem rację co do Ciebie -jesteś chorym człowiekiem.....A  co do Jerrego ,to nie miałeś uwag do momentu kiedy ja się nie zwróciłem do ,,młodego" z prośbą o ukaranie Garnka......DZIWNE...!!!

Offline

 

#4 2010-04-03 14:06:38

^[AOD]^DEATH

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: <LG>

Chorym czlowiekiem to jesteś ty.A twoją składnią to możesz sie chwalić gdzie indziej.Hehe dobrze że ty jesteś tak bardzo wyuczony w polskiej ortografi.Brawo!!!.Co do mojego pisania moża mieć zastrzezenia,ale tylko do tego.A do ciebie to można mieć zastrzezenia o twoje rozumowanie i glupia gadke ktora wogloe sie kupy nie trzymie.Widac ani po polsku ani w dialektach nie rozumiesz co sie do ciebie mowi.Co do JERREGO to tak jak wczesniej powiedzialem.Ja nie szukalem zatarczek.Dla mnie mecz sie odbyl bez wiekszych zastrzezen.Tylko ty zawsze masz jakies ale do wszystkich i do wszystkiego.Powiedzialem ze jak wy sie uczepicie takiego bledu to ja tez zaczne.I zobaczymy kto na tym wygra bo napewno nie ty.A to ze jestes od poczatku tygodnia VCL to mnie to nie obchodzi nie byles wypisany i nikt nie byl o tym poinformowany.Od chlopcow to mozesz sobie nazywac swoich kolegow w pracy.Nie znaczy ze jestes starszy o 4 czy 5 lat to bedziesz kogos ponizal.Dla mnie jestes nikim i takim pozostaniesz.To wszystko co mam do powiedzenia.Nie bede sie znizal do poziomu kogos co ma siano w glowie.

Offline

 

#5 2010-04-03 14:24:02

BabaYaga

Szeregowy

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: <LG>

Uhahahahahaha      cały Ty.....bravoooooooooooooooo    Ale Cię użarło    hahahahahahahahahah.....prawda boli.....widzisz parę trafnych  słów do Ciebie i już się gubisz i szukasz czegokolwiek,   żeby tylko coś odpisać (nie zawsze z sensem)..  uhahahahah    -    a całą wojnę z czepianiem to Ty zacząłeś ,jeszcze w AOD.  Przypomnij sobie jak było i pomyśl nad sobą. Wybacz że nie wyslałem do Ciebie listu poleconego z wiadomością że Kamila zrobiła mnie vcl...przepraszam to sie już więcej nie powtórzy .Nastepnym razem w takiej sytuacji będę pamiętał żeby Ciebie powiadomić......papapapapa   nerwusie

Ostatnio edytowany przez BabaYaga (2010-04-03 14:35:15)

Offline

 

#6 2010-04-03 14:52:45

^[AOD]^DEATH

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: <LG>

Heh i znowu masz cos do mojej osoby zreszta tak jak zawsze.Ja tu nie mam nic do gadania w tej lidze i nie o mnie tu chodzi tylko o administracje.Ja nie wiem ale administracja powinna nad tym pomyslec.Bo kazdy moze sobie nagle wpisac na Ts-ie VCL i sie wypowiadac na temat danego klanu.Dla mnie to jest smieszne.Dla mnie w tej sytuacji jestes nikim.Hehe ciekawe ze nagle sie znalazl wielki VCL klanu hahahaha.Jak w ^[AOD]^ wielce sie opieral temu.Był oburzony ze ktos jego gg wypisal na ts-ie.A dlaczego bo nie potrafisz podjac zadnej decyzji tylko widzisz bledy u innych i wytykasz je z kazda sposobnoscia.Dla mnie z ciebie VCL jak z koziej dooopy pukiel tasia.A po drugie torbisz jak bajtel spod klopsztangi.hehe.Przetlumacz sobie inteligentny czlowieku.Dla mnie nie jestes kompetentny do zajmowania zdania tutaj tylko Kamila i Black Assasin.Ten temat zostawiam administracji.

Ostatnio edytowany przez ^[AOD]^DEATH (2010-04-03 14:54:48)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl